Szkolenia e-learning

Szkolenia e-learning

Szkolenia e-learningowe na dobre zadomowiły się w naszej przestrzeni biurowej i prywatnej, umożliwiając korzystną formę podnoszenia kompetencji i zdobywania nowych umiejętności w formie zdalnej.  Własne tempo i dowolny czas na naukę, możliwość powtórki materiału, brak czasochłonnych i kosztownych delegacji, niższy koszt samego szkolenia  – to niewątpliwie bardzo duże zalety szkoleń e-learningowych. 

Trzeba jednak pamiętać jeszcze przy tym o zawartości tych szkoleń, które mają służyć przekazaniu praktycznej wiedzy, wykorzystanej później przez uczestników w codziennej pracy. Stąd też nasze szkolenia opierają się głównie na elementach praktycznych, powiązanych z niezbędną teorią

Skorzystaj z naszych szkoleń e-learning! 

Widok
PRACA ZDALNA A OCHRONA...
Szybki podgląd

PRACA ZDALNA A OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

OPIS SZKOLENIA Szkolenie ma na celu przekazanie pracownikom niezbędnej, normatywnej wiedzy dotyczącej postępowania na stanowisku pracy zdalnej. Praca zdalna, która często ma miejsce w domu,   nie zwalnia od zachowania wszelkich rygorów...
Cena 70,00 zł